Cookies! Mňam? Bohužel, nepečeme je, ale používáme - pro sledování návštěvnosti webu, vylepšování obsahu a předkládání relevantních nabídek na sociálních sítích. Používáním webu souhlasíte s jejich zpracováním.
Beru na vědomí
 
Naše vinařstvíZážitkové hřištěJurtaX
Vinařství Hrnčíř
Poznejte víno zrozené z pálavského slunce a přírodních postupů našich předků. Každé ze třinácti oceňovaných odrůd je malým zázrakem.

Chuť, co zařídila sama příroda

Nasloucháme zkušenostem našich otců a tomu, co nám našeptává příroda — na třech hektarech vlastních vinic v Dolních Dunajovicích. Omezili jsme chemickou ochranu, zredukovali násady hroznů a plody naší práce sbíráme holýma rukama. Výsledkem je třináct odrůd a ročně okolo 15.000 lahví špičkových vín, která získávají ocenění u nás i v zahraničí.


Aktuálně oceněná vína

VINUM JUVENALE 2018 (jedna z nejprestižnějších výstav v ČR)
Zlatá medaile — CHARDONNAY,
Pozdní sběr 2017
Stříbrná medaile — RULANDSKÉ ŠEDÉ,
Pozdní sběr 2017


MEDITRINA 2018 (Mezinárodní soutěž hodnocená ženami)
Zlatá medaile — RULANDSKÉ ŠEDÉ,
Pozdní sběr 2017
Zlatá medaile — ZWEIGELTREBE,
Pozdní sběr 2017
Stříbrná medaile — MULLER THURGAU,
Kabinet 2017


VINAŘSKÉ LITOMĚŘICE (mezinárodní soutěž s vystavovateli z 9 zemí)
Zlatá medaile — RULANDSKÉ ŠEDÉ,
Pozdní sběr 2017
Stříbrná medaile — MULLER THURGAU,
Kabinet 2017


Degustace
Ochutnejte to naše — ve stoletém sklípku, přímo z demižónů. A k tomu přikousněte nějakou tu místní specialitu. Taková Pálava vám zachutná.

Volejte, pište. Už prostíráme
Ilona Čevelíková
tel.: 739 656 000
e-mail: jsmezivapalava.cz

Malá degustace

Poseďte s přáteli ve sklípku a překreslete na své jazyky paletu aromat, vůní a jemných tónů sedmi nejúspěšnějších vín Vinařství Hrnčíř. Na lačno to ale není ono. Proto vás zasytíme sýry z místních sýráren, právě upečeným pečivem, olivami a naší nakládanou zeleninou.

Malou degustaci vám připravíme za 450 Kč na osobu.


Velká degustace

Zakružte sklenicí a sdílejte své dojmy z deseti nejúspěšnějších vín Vinařství Hrnčíř. Abychom naplno zaměstnali vaše chuťové pohárky, naservírujeme vám výběrové šunky, domácí klobásky, pomazánky a pečivo právě vytažené z pece. Mezery na stole vyplní ještě nakládaná zelenina a sýry, olivy a další sezónní dobroty. Mňam!

Taková hostina jen za 600 Kč na osobu? Úžasné.


Minimální počet pro řízenou degustaci je 6 osob. Vyhrazené 3 hodiny se nám ale velmi často protáhnou. A to vůbec nevadí. Ve vinárně, která je součástí penzionu, můžete pokračovat i bez someliéra — třeba až do svítání. A ve vinném sklepě tak dlouho, dokud bude someliér stačit vašemu tempu.

Že máte nějaké speciální přání? Ozvěte se nám. Degustaci připravíme podle vaší chuti.