Cookies! Mňam? Bohužel, nepečeme je, ale používáme - pro sledování návštěvnosti webu, vylepšování obsahu a předkládání relevantních nabídek na sociálních sítích. Používáním webu souhlasíte s jejich zpracováním.
Beru na vědomí

Penzion na Pálavě
Odložte mobil, zapomeňte na termíny a vypněte. Čeká vás jen krásná příroda, moravské víno a na děti zážitkové hřiště. Prostě pohoda.


Sluníčko klepe na okno

Asi proto, že ho máte na východ. Užijte si probuzení v babičkovské posteli, posnídejte chleba s čerstvými bylinkami a naplánujte si další bezstarostný den na Pálavě.

Vyberte si jeden z pěti prostorných apartmánů s vlastní kuchyňkou nebo dvoulůžkový pokoj s nábytkem, jaký znáte ze starých chalup.


Sportovat, nebo jen tak lelkovat?

Můžete obojí. Na Sirotčím hrádku a klentnických menhirech jste pěšky cobydup. Vinice, ty si nejlíp vychutnáte na kole. A až se vrátíte z výletu, natáhněte se s knížkou do hamaky nebo skočte šipku do bazénu.

Vrcholem celého týdne bude západ slunce na Stolové hoře. Půjčíme vám piknikový koš a romantika může začít.


Saunování

Sauna k pohodě patří. Za poplatek pouhých 500 korun na osobu můžete využít tu naší. Je privátní, takže naprosté soukromí zaručeno. Po saunování se také můžete vykoupat a osvěžit v přírodním jezírku nebo osprchovat ve sprše hned vedle. K dispozici Vám také bude pohodlné posezení, kde se v zimě můžete zahřát třeba otevřeným ohněm kadai, nebo uvařit čaj v kuchyňce. Ručníky a prostěradla Vám samozřejmě zapůjčíme.


Grilovačka, vínečko, pohodička

Jak taky jinak, na jižní Moravě. Proto máme dvě terasy s grilem. A pro vínko si seběhnete rovnou do vinárny. První láhev máte grátis.


Že prší? Nevadí! Schovejte se do společenské místnosti, kde i děti mají svůj koutek. Nebo s námi zalezte do historického sklepa, okoštujte víno z demižónů a k tomu zakousněte nějakou tu místní specialitku. Stačí sejít pár schůdků do sklepení.


A děti? Ty se zblázní…

Radostí! Jakmile zjistí, že přímo na zahradě stojí domeček ze dřeva, kamene a hlíny, kam se můžou zašít a mimo zraky rodičů spřádat ty nejtajnější plány.

A hned za jeho dveřmi čeká vodní kyvadlo, odvážný průlez podzemním tunelem a samozřejmě bazén! Se slanou vodou.Rezervovat dovolenou

Jihomoravská atmosféra do emailu
Jednou za čas vám pošleme zprávu o tom, co chystáme, jak žijeme v souladu s přírodou
a možná Vás i malinko inspirujeme.
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Kliknutím na tlačítko „Mám zájem“ souhlasíte s jejich zpracováním pro zasílání newsletterů o Živé Pálavě. Souhlas samozřejmě můžete kdykoliv odvolat. Přečtěte si plné znění zásad ochrany osobních údajů.