Cookies! Mňam? Bohužel, nepečeme je, ale používáme - pro sledování návštěvnosti webu, vylepšování obsahu a předkládání relevantních nabídek na sociálních sítích. Používáním webu souhlasíte s jejich zpracováním.
Beru na vědomí
 
Zážitkové hřiště
Vaše děti se vyřádí jako nikdy. V přírodním domečku, bazénu se slanou vodou a atrakcích, které roztočí jejich mozkové závity na plné obrátky.

Kde se rodí nejtajnější tajemství?

Přece uvnitř přírodního domečku ze dřeva, kamene a hlíny, do kterého je vstup rodičů přísně zakázán. Střecha domečku se přes léto mění v záhonek s kvetoucími rozchodníky a na zápraží stojí pult na “prodej” výtvorů, které děti uvnitř vytvořily. Z čeho? Přece ze všeho, co okolní příroda dala.


Bez vody to není žádná hra

Proto máme vodní kyvadlo, kde se bude cákat ze strany na stranu, dokud nebude kyvadlo v rovnováze. Aneb ať žije fyzika!

Průlez podzemním tunelem už vyžaduje trochu odvahy, ale moře… teda pardon, bazén se slanou vodou se postará o dostatečnou motivaci. A pak už jen zbývá dopotácet se do hamaky a usnout spánkem spravedlivých.


Prší, prší, jen se leje

V dětském koutku už se všechno směje. Kdo ovládne kuchyňku a komu připadne malířský koutek? Naštěstí je tady hraček až až. Hlavně těch didaktických, které rozvíjí zručnost, koordinaci i logické myšlení.

A až zase vysvitne sluníčko, můžete jít všichni dohromady spočítat, kolik nových bylinek vyrazilo na našich záhonech.