Cookies! Mňam? Bohužel, nepečeme je, ale používáme - pro sledování návštěvnosti webu, vylepšování obsahu a předkládání relevantních nabídek na sociálních sítích. Používáním webu souhlasíte s jejich zpracováním.
Beru na vědomí
 
Náš wellness
U nás si budete připadat jako v bavlnce. Ať už v naší finské sauně, nebo v bazénu se slanou vodou, starosti všedních dnů odhodíte za hlavu a budete jen relaxovat.

Finská sauna

Hoďte se do pohody a prohřejte si kosti v naší unikátní finské sauně. A budete se nejen saunovat. K dispozici budete mít velké přírodní jezírko ke koupání, společenský prostor až pro 50 osob, nebo třeba plně vybavenou kuchyňku. Během tříhodinového programu si tak můžete například na plátně pustit film, relaxovat v hamace a kochat se výhledem do údolí pod Pálavou, nebo si třeba posedět u rautu, který Vám můžeme, připravit. V areálu sauny Vás nikdo nebude rušit a celý komplex budete mít celou dobu pouze a jen pro sebe. Samozřejmostí je vlastní zázemí, sprcha a toaleta. Ručníky a prostěradla zapůjčíme. Chybět nebude ani lednice plná vína nebo piva, dle vaší volby.

Cena: 350 Kč / osoba / 3 hodinyBazén se slanou vodou

Ze sklípku rovnou do bazénu? Nebo po ránu pár temp na probuzení? Náš bazén se slanou vodou najdete přímo na zahradě našeho penzionu a je Vám neustále k dispozici. Voda v něm je přírodní, stabilizovaná pouze mořskou solí. Taktéž o ohřev se nám stará jen a pouze solární energie. A pokud Vás omrzí koupání, můžete se třeba opalovat na lehátku, nebo posedět na kryté terase a ugrilovat si něco dobrého a k tomu jak jinak, popíjet skvělé vínko z našeho rodinného vinařství. Vždyť u nás je podnebí skoro jako v Itálii.

Vstup do bazénu máte v ceně pobytu a můžete ho používat, jak jen budete chtít.


Přijeďte si k nám oddechnout. Rezervujte si pobyt kliknutím na tlačítko níže, případně zavolejte, nebo napiště mail ❤