Cookies! Mňam? Bohužel, nepečeme je, ale používáme - pro sledování návštěvnosti webu, vylepšování obsahu a předkládání relevantních nabídek na sociálních sítích. Používáním webu souhlasíte s jejich zpracováním.
Beru na vědomí

Aqualand Moravia

Relaxujte ve vířivce, upusťte páru v sauně a děti nechte dovádět na tobogánech. Z našeho penzionu tam autem budete za 10 minut.
V Pasohlávkách na břehu Novomlýnských nádrží stávaly na počátku letopočtu římské lázně. A dnes jsou tady zase. Alespoň podle vzhledu vnitřních prostor, které se inspirovaly právě tímto obdobím.

V nejmodernějším českém aquaparku vás čeká 20 tobogánů, 12 bazénů, 24 saun, masážní procedury nebo kryokomora.

A pokud máte rádi teplíčko, můžete se naložit do jednoho ze dvou venkovních termálních bazénů a obdivovat Pálavské kopce. Z geotermálního bazénu i v zimě.

Svalům unaveným po dnech naplněných sportem dopřejte uvolnění v solné nebo aroma lázni, balneo vaně nebo studně s ledovou tříští - jako ochlazení po předchozí saunové proceduře. V relaxačních bazénech a při wellness procedurách vás bude omývat voda s vysokým obsahem sirovodíku a minerálních látek z geotermálního vrtu Mušov - dosahuje teploty až 46°C.

A děti? Ty nebudou vědět, kterou atrakci vyzkoušet dřív. Ale tobogány Propast a Boomerango budou určitě první v pořadí. Vždyť ten první měří víc jak 100 metrů! A kromě tobogánu se děti vyřádí na skákadlech, šplhacích sítích nebo s bublinkovači.

Vše, co potřebujete o Aqualandu vědět, najdete na www.aqualand-moravia.cz.

Jihomoravská atmosféra do emailu
Jednou za čas vám pošleme zprávu o tom, co chystáme, jak žijeme v souladu s přírodou
a možná Vás i malinko inspirujeme.
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Kliknutím na tlačítko „Mám zájem“ souhlasíte s jejich zpracováním pro zasílání newsletterů o Živé Pálavě. Souhlas samozřejmě můžete kdykoliv odvolat. Přečtěte si plné znění zásad ochrany osobních údajů.