Cookies! Mňam? Bohužel, nepečeme je, ale používáme - pro sledování návštěvnosti webu, vylepšování obsahu a předkládání relevantních nabídek na sociálních sítích. Používáním webu souhlasíte s jejich zpracováním.
Beru na vědomí
Vydejte se po okolí

Aqualand Moravia
Relaxujte ve vířivce, upusťte páru v sauně a děti nechte dovádět na tobogánech. V nejmodernějším českém aquaparku vás čeká 20 tobogánů, 12 bazénů, 24 saun, masážní procedury nebo kryokomora. Z našeho penzionu tam autem budete za 10 minut.

Číst dále

Archeopark Pavlov
Při pohledu zdálky to vypadá jako louka posetá skalními věžemi, jaké běžně lemují svahy Pálavy. Jakmile ale přijdete blíž, zjistíte, že jde o betonové světlíky, pod kterými se skrývá úchvatná podzemní “jeskyně” plná historických nálezů.

Číst dále

Děvičky (Dívčí hrady)
Na nepřístupné skále nad Pavlovem stojí zřícenina hradu, která dohlíží na celou Pálavu. A ze tří kamenných útesů se za nocí ozývá tichý dívčí nářek. To budou asi ty tři neposlušné zámecké dcery, které za trest zaklela jejich matka.

Číst dále

Klentnické menhiry
Naberte sílu a energii uprostřed kamenného kruhu postaveného podle zásad, které zastávali druidové před mnoha tisíci lety. Ale opatrně! Energie kruhu je údajně tak silná, že citlivější jedinci by se zde neměli zdržovat příliš dlouho.
Číst dále

Kočičí skála
Přírodní památka Kočičí skála leží hned u silnice mezi Mikulovem a Klentnicí. Takže těch 2,5 kilometru z našeho penzionu snadno překonáte pěšky po červené značce. Nebo sedněte na kole a po vinařské naučné stezce tam budete cobydup.

Číst dále
Zobrazit další
Jihomoravská atmosféra do emailu
Jednou za čas vám pošleme zprávu o tom, co chystáme, jak žijeme v souladu s přírodou
a možná Vás i malinko inspirujeme.
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Kliknutím na tlačítko „Mám zájem“ souhlasíte s jejich zpracováním pro zasílání newsletterů o Živé Pálavě. Souhlas samozřejmě můžete kdykoliv odvolat. Přečtěte si plné znění zásad ochrany osobních údajů.